Kancelaria Radcy Prawnego AJ Consulting Anna Jędrysiak-Morycz

O mnie

Adwokat Anna Jędrysiak - Morycz ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto studiowała na Université Paris Ouest Nanterre La Défense, gdzie kształciła się między innymi z zakresu sporów sądowych. Posiada też certyfikat Uniwersytetu Warszawskiego w przedmiocie prawa francuskiego i europejskiego.

Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych, spadkowych, rodzinnych i pracy, występując jako obrońca i pełnomocnik. Sporządza opinie, pisma i umowy. Reprezentuje przed organami ścigania, sądami i urzędami. Wskazuje najlepsze rozwiązania, uczestniczy w polubownym rozwiązywaniu sporów i opracowuje skuteczne strategie procesowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych, działach prawnych i prowadząc własną kancelarię.

Posługuje się językiem angielskim i francuskim. Współpracuje ze specjalistami z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym adwokatami, radcami prawnymi i innymi. Zapewnia wysoką jakość usług, osobiste zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa, mając świadomość zaufania, jakim obdarzyli ją klienci. Na liście adwokatów prowadzonej przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie figuruje pod numerem WAW/ADW/10567.

Anna Jędrysiak - Morycz