Kancelaria Radcy Prawnego AJ Consulting Anna Jędrysiak-Morycz

O mnie

Mec. Anna Jędrysiak-Morycz ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto studiowała na Université Paris Ouest Nanterre La Défense, gdzie kształciła się między innymi z zakresu sporów sądowych. Posiada też certyfikat Uniwersytetu Warszawskiego w przedmiocie prawa francuskiego i europejskiego.

Specjalizuje się w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i pracy, występując jako pełnomocnik powoda, pozwanego, wnioskodawcy czy uczestnika. Posiada też bogate doświadczenie w prawie karnym i wykroczeń, działając w imieniu oskarżonego, obwinionego, pokrzywdzonego czy oskarżyciela posiłkowego. Świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Sporządza opinie, pisma i umowy. Tworzy regulaminy, uchwały i ugody. Reprezentuje przed sądami, urzędami i instytucjami. Wskazuje najlepsze rozwiązania, uczestniczy w polubownym rozwiązywaniu sporów i opracowuje skuteczne strategie procesowe. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach prawnych, działach prawnych i prowadząc własną kancelarię.

Posługuje się językiem angielskim i francuskim. Współpracuje ze specjalistami z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym z radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, komornikami i innymi. Zapewnia wysoką jakość usług, osobiste zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa, mając świadomość zaufania, jakim obdarzyli ją klienci. Na liście radców prawnych prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie figuruje pod numerem WA-11570.

Anna Jędrysiak - Morycz